O nás

Firma začala pôsobiť v roku 1992 ako malá firma s drobnými zákazkami v oblasti stavebných a maliarských prác. Postupom času sa spoločnosť svojím vývojom stavebných prác a prístupom ku zákazníkom rozširovala až do dnešnej podoby, kedy z malej firmy je samostatná, plne funkčná a zákazníkom prispôsobivá spoločnosť  MS-Stav s.r.o.

Začiatok pôsobenia

1992

MS-Stav s.r.o.

2005

Sídlo

Dolný Kubín

Čím
naša spoločnosť disponuje?

Stavebný objekt

Spoločnosť má vybudovaný vlastný stavebný objekt pre vedenie spoločnosti spolu so šatňami, skladom, sociálnymi priestormi pre pracovníkov, zámočníckou a stolárskou dielňou. Pre externých zamestnancov je zabezpečené plnohodnotné ubytovanie.

Strojný park

Spoločnosť disponuje vlastným širokým strojným parkom stavebnej techniky, ktorý zahŕňa UNC nakladače, nákladné autá LIAZ a TATRA a domiešavač na betón. Mimo týchto dopravných prostriedkov vlastníme stavebné mechanizmy na realizáciu betónových podláh. Vlastníme niekoľko osobných vozidiel, ktoré pomáhajú pri prevoze pracovníkov do ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Dielne

Stolárska a zámočnícka dielňa je natoľko vybavená strojným technologickým zariadením, že z nich vychádzajú dokonale presné a oku lahodné výrobky z ocele či drevenej hmoty využívaných pri stavebných prácach. Samozrejme výroba oceľových prvkov a drevených výrobkov je použiteľná nielen v stavebníctve ale i rôznych iných odvetviach, podľa predstáv zákazníka.